SFK Drakonián

Waybook - Spolujízda nejen studentů
dětská organizace Zálesák Most

O klubu

Klub neoficiálně existuje asi od 80.let 20.století, založila jej tehdy skupina nadšenců pro sci-fi a fantasy z Mostu, kde také Klub sídlí.

Sci-fi & Fantasy klub Drakonián byl oficiálně založen v roce 1995 Kavánkem Pavlem, který jej zaregistroval na úřadě, který dnes již spadá pod Ministerstvo vnitra. Do roku 2009 Klub sídlil v Centru volného času v Mostě.

Členové klubu se schází pravidelně každou sobotu od 14 do 19 hodin. Pokud byste si chtěli přijít do klubu zahrát s námi nebo se jenom podívat, doporučujeme mailem kontaktovat předsedu klubu, který Vám rád poskytne podrobnější informace ohledně aktuálního místa konání.

plakat-1422011.jpg